Digital Score stāsts

Digital Score pirmsākumi meklējami 2007. gadā, kad mēs kā pirmie Latvijā sākām piedāvāt SEO un Google Adwords mārketinga pakalpojumus. Gadu gaitā mūsu komanda un prasmes ir augušas, bet klientu apkalpošanas pamatprincipi saglabājušies līdz šodienai – vienmēr strādāt uz rezultātu un nodrošināt klienta mērķiem atbilstošākos risinājumus!

Kā mēs strādājam

 

Ētika, godīgums, atklātība!

Mēs ticam, ka ētiska uzņēmējdarbība, godīgums un atklātība veicina veiksmīgu sadarbību, tādēļ gan jauniem gan esošajiem klientiem piedāvājam tikai tādus risinājumus, kas palīdzēs efektīvi sasniegt nospraustos mērķus. Nekautrējamies būt atklāti arī tad, kad redzam, ka klienta vēlmes neatbilst mērķiem un neatkarīgi no tā, kas mums pašiem ir izdevīgāk.

 

Misija un vīzija

Mūsu misija ir strādāt ar pieredzējušiem un ambicioziem uzņēmējiem, kuri zina ko vēlās, nebaidās riskēt un novērtē iespēju objektīvi izmērīt internetā veikto aktivitāšu efektivitāti.

Mūsu vīzija ir strādāt industrijā, kurā mūsu pamatvērtības tiek atzītas par standartu, kuru ievēro visas web izstrādes un digitālā mārketinga aģentūras.

Mūsu pieeja un pieredze

Mūsu pieeja un pieredze

Didpadsmit gadu laikā esam plānojuši, izstrādājuši un optimizējuši mājas lapas un interneta veikalus gan vietējiem gan starptautiskiem uzņēmumiem, kā arī ieguvuši plašu pieredzi lokālu un globālu mārketinga kampaņu realizācijā. Gadiem ejot, mūsu pakalpojumu klāsts ir audzis, bet pieeja vienmēr ir bijusi un paliks nemainīga: Plānošanai vienmēr jābūt balstītai uz klinetu biznesa mērķiem un lēmumu pieņemšanai – uz objektīvu datu analīzes!

Ieskats mūsu ikdienā

Mūsu klienti

klienti un sadarbības partneri
klienti un sadarbības partneri